מסך ליוצר אנימציה - יובל נתן

01 ינואר - 21 פברואר, 2009


תערוכה
אוצרים

יובל הוא אנימטור, איש תלת מימד ומספר סיפורים. הוא תופר בין אנימציה אישית למסחרית, בין תלת מימד ממוחשב לאנימציה קלאסית. ומגיע לתוצאה של אנימציית מחשב חמה, עם איכויות ויזואליות נדירות, מבלי שהוא מאבד את הקלילות ואת חוש ההומור. נתן, מראשוני תחום התלת מימד בארץ, התחיל ליצור אנימציה ממוחשבת בשנת 1995. הוא עומד בתפר בין היוצרים הותיקים הקלאסיים לגל העכשווי באנימציה הישראלית. עד לשנים האחרונות, רוב סרטיו התחילו כתרגילי מחקר לתנועה או לטכניקה. זו היתה הזדמנות ליצור טריטוריה לאנימציית דמויות בתלת מימד, שהיתה נדירה בישראל.

משנת 2006, החל ליצור בשיתוף עם אשתו, מרב נתן, ושינה את הגישה ליצירה של הסרטים ולתהליך העבודה. מרב באה מתחום הצילום והאמנות, טכניקת ה-STOP MOTION, היתה נקודת המפגש בינהם. הסרטים הבאים היו בשילובי טכניקות אשר נולדו מתוך רעיון הסרט, בנויות כך שיאפשרו חופש תנועה בלי לפגוע באיכות ההבעה. הסרטים באוסף הם ציוני דרך במסע חיפוש שפה ותהליך שונים מסרט לסרט.


רשימת הסרטים

BAMBI 2001
מתוך סדרת Road Kill. סדרה של סרטים עצמאיים במסגרת קבוצת "סברס", שהופצו ברשת. בשיתוף עם משה זילברנגל ושאול פריד. פס קול- אופיר גל. הסדרה פתחה את פסטיבל D3 בדנמרק יחד עם סרטים של Pixar ו-Dream Works

HUNTER 2003
אחד מתוך שני סרטי Food Chain. התחיל כתירגול תנועת רגליים נמתחות, והתפתח לסרט קצר.

ATRACTIVE 2007

בשיתוף עם מרב נתן. קליפ ללהקת Eatliz. טכניקה משולבת של תלת מימד, STOP MOTION, וצילום. הסרט נעשה כולו לפני פגישה עם הזמרת, שבמזל התאימה באופן מושלם לסרט, ויכלה להתמודד עם צילום מורכב של פריים אחרי פריים. הקליפ זכה במקום ראשון בתחרות "אסיף" ומוקרן ב MTV העולמי.

שרותים 2007

מתוך סדרת סרטים מוזמנים לאינטרנט

MOMIJI 2007

בשיתוף עם מרב נתן - קליפ לשיר ילדים יפני. הפקה: טלית הפקות

DANCING 2008

בשיתוף עם מרב נתן. קליפ לשיר של גלעד כהנא. רעיון הפרוק של התמונות חיכה במגרה למימוש, והתאים לדמות הגיבור השיכור. הטכניקה אפשרה יצירת פרספקטיבות חופשיות, וחופש בתנועה ובפרוק. גסות התנועה וחיתוכה עומדים מול עושר הפרטים, ותופרים סרט מחוספס, אך גם חם. יצירת פרספקטיבות חופשיות, אנימציות גסות וחתוכות.גילת פרג

מיועד לגילאים
10 ומעלה
חזרה
English
מידע למבקר
ב', ד' 13:00-10:00
שבת 15:00-10:00
א',ג', ה', ו' - המוזיאון סגור
רח' ויצמן 61, חולון
טלפון 03-6ff521849 | פקס 03-6521867
לוח אירועים
חדשות
שבת בבוקר במוזיאון
סדנה וסיור מודרך בשבת
ימי שני עם מיטב יוצרי הקומיקס
מעבירים לכם סדנה במוזיאון
ניוזלטר
פייסבוק
הקריקטורה היומית
created by created by Cyberserve CYBERSERVE יצירת קשר כל הזכויות שמורות למוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס © 2012
דרך הצגת הנתונים באתר, העיצוב וכל המוצג באתר מוגנים בישראל מכוח חוק זכות יוצרים.
אין להעתיק או להפיץ מלל או תמונות מן האתר ללא הסכמה מפורשת בכתב מבעלי האתר.
העובר על החוק יועמד לדין